משאירים את הרכב בבית - ועולים לאוטובוסים

 
 

 

אז למה אוטובוסים?

 

אין עוררין על כך שבעידן המודרני והקפיטליסטי, נהיגה על רכב פרטי הפכה לסמל סטטוס. בעלות על רכב פרטי היא לא רק עניין של צורך, אלא גם עניין של יוקרה ומעמד חברתי. וככל שהרכב יוקרתי יותר וגדול יותר, כך הנוהג בו נהנה ממעמד גבוה יותר. במציאות שכזו נדמה כי רובנו שכחנו את הנסיעה באוטובוסים.

 

במאמר זה תוכלו לקרוא על היתרונות הרבים שיש לנסיעה באוטובוסים של חברת הסעות, בתקווה שאולי גם אתם תנטשו מדי פעם את הרכב הפרטי.

 


נוחות הנסיעה באוטובוסים

 

יש אנשים שאוהבים לנהוג. אולם מרביתנו היינו שמחים לו נהג פרטי היה לוקח אותנו לכל יעד שנחפוץ. רובנו היינו שמחים פשוט להתרווח וליהנות מהנסיעה ולא להתעסק עם איתור כתובות והתמצאות בדרכים, או עם התמודדות עם נהגים פרועים ולא אדיבים.
כאשר אתם נוסעים באוטובוסים, ובמיוחד באוטובוסים של חברת הסעות, אתם יכולים ליהנות מן הדרך מבלי לסבול מכל טרדות הנסיעה. אתם יכולים ליהנות מהנוף, לנמנם, לאכול, לקרוא, להתאפר, לשוחח עם חברכם לנסיעה, ובעצם לעשות כמעט כל דבר. כשאתם נוסעים באוטובוסים של חברת הסעות אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שנהג מנוסה ומיומן כבר יביא אתכם ליעדכם בשלום.

 

 

______________________________________________________________________________

 

            להזמנת הסעות אוטובוסים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

______________________________________________________________________________

 

 

 

 

    רכב הסעות  אוטובוסים

      רכבי הסעות ואוטובוסים                                      

 


אוטובוסים וצמצום הפקקים והזיהום הסביבתי

 

השימוש באוטובוסים הוא גם דרך יעילה ובטוחה לצמצם את פקקי התנועה בשעות השיא. ככל שיותר אנשים ייסעו לעבודה, למוסדות החינוך, לאירועים או לטיולים באוטובוסים, כך יהיו פחות כלי רכב על הכביש. וככל שיהיו פחות כלי רכב על הכביש, עומסי התנועה יפחתו, ואנו לא נאלץ להעביר את זמננו לבטלה שעות ארוכות בכבישי הארץ.

 

כפועל יוצא מצמצום מספר כלי הרכב על הכביש, גם הזיהום הסביבתי יפחת באופן משמעותי. וככל שיהיו פחות כלי רכב על הכביש, כך יהיו גם פחות אדי דלק רעילים שייפלטו לאוויר, יזהמו אותו, יפגעו בשכבת האוזון ואפילו יקשו על הנשימה. ככל שיותר אנשים יעדיפו את השימוש באוטובוסים על פני השימוש ברכבם הפרטי, כך האוויר שננשום כולנו יהיה איכותי ונקי יותר, למען בריאותנו ולמען בריאות ילדינו ונכדינו.

 

למען שיפור נוחות הנסיעה באוטובוסים, החברות ממשיכות לפתח מודלים חדשים ומפוארים:  

 

 

 

 

הקץ לבעיות החניה


כל מי שנוסע מדי יום ברכבו הפרטי, ובמיוחד אם הוא נוהג באזור גוש דן, מכיר את מצוקת החניה הגדולה. אחרי שצלחנו את הפקקים המייגעים ואת הנהגים המופרעים, רובנו נאלץ להעביר זמן רב בחיפוש מקום חניה פנוי. וכשמקומות חניה פנויים הם מצרך נדיר (כמו שקורה בדרך כלל בתל אביב, רמת גן, פתח תקווה, גבעתיים ועוד), אנחנו נאלצים להחנות במקומות מאולתרים. חלקנו מחנים את הרכב במקומות מרוחקים ונאלצים לצעוד דקות ארוכות לבית או למקום העבודה. חלקנו חונים במקומות אסורים לחנייה ומקבלים דוחות על גבי דוחות. ובלית ברירה, רובנו נאלצים לשלם מאות שקלים מדי חודש עבור מגרשי חניה בתשלום.

 

לו היינו נוסעים באוטובוסים, כל חיפושי החניה היו מגיעים לסיומם. האוטובוסים של חברת ההסעות היו מביאים אותנו עד לפתח מקום העבודה / הבית / אולם האירועים / מוסד החינוך, ואנחנו לא היינו נאלצים לבזבז זמן יקר, כסף רב ועצבים בחיפוש אחר מקומות חניה.

 

אם גם אתם השתכנעתם שאוטובוסים הם הדרך האידיאלית להגיע ממקום למקום, פנו עוד היום להסעות חנניה פרץ, ותיהנו מנסיעה נוחה, נעימה ומהירה לכל יעד שתחפצו.

 

     

       להזמנת הסעות אוטובוסים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

 

 

 

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 
 מושב גדיש מס' 24, תענך 19215, טל': 6523419 - 04, 6593432 - 04, פקס: 6528928 - 04, דוא"ל: hanp24@gmail.com

 

                                                                    הסעות | הסעות אוטובוסים | הסעות מיניבוס | חברת הסעות | צור קשר