כיצד לבחור הסעות לטיול

 
 

 

כיצד לבחור הסעות אוטובוסים לטיול מאורגן


אין טיול שנתי בלי אוטובוסים. בזיכרונו של כל אחד מאיתנו אוטובוסים הם אחד המאפיינים המובהקים של הטיולים השנתיים בבית הספר, אליהם חיכנו במשך השנה כולה. לעיתים רבות, החוויות שחווינו במהלך הנסיעה באוטובוסים היו מהנות, מצחיקות ובלתי נשכחות, הרבה יותר מכל מוזיאון שבו ביקרנו או מסלול בחיק הטבע שבו צעדנו. ואין זה פלא. כשמדובר בטיולים שנתיים, הנסיעה באוטובוסים היא חלק בלתי נפרד מחוויית הגיבוש בטיול.


אבל הזמנת הסעות אוטובוסים לטיול שנתי היא אינה עניין של מה בכך. לאילו פרטים חשוב לשים לב? על אילו פרמטרים לא כדאי להתפשר? וכיצד ניתן להבטיח שכולם יחזרו בשלום מהטיול? את כל הפרטים הללו ועוד תוכלו למצוא במאמר הבא.

 

 

____________________________________________________________________________

 

             להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

____________________________________________________________________________

 

 

 


אוטובוסים לטיולים שנתיים – בטיחות במקום הראשון

 


כמו בכל שירותי ההסעות, גם כשנעזרים בשירותיה של חברת הסעות לצורך טיולים שנתיים, הפרמטר הראשון בחשיבותו הוא נושא הבטיחות. כל אוטובוס אמור להסיע כ- 50 תלמידים בדרכים ארוכות, פתלתלות ולעיתים מסוכנות. לכן חשוב להקפיד שהאוטובוסים לא יסכנו את חייהם בשום צורה ואופן.


כדאי לדעת שגם הסעות לטיולים שנתיים עבור בתי ספר נחשבות כ"הסעות תלמידים". משמעות הדבר היא שכל חברת הסעות אשר מעוניינת לספק שירות זה חייבת להחזיק באישור מיוחד להסעת תלמידים. כפועל יוצא, היא מחויבת להשתמש באוטובוסים בני 10 שנים לכל היותר. אוטובוסים ששנת הייצור שלהם היא לפני יותר מ- 10 שנים, אינם מתאימים להסעת תלמידים שכן הסיכוי שהם אינם תקינים מבחינה בטיחותית הוא גבוה יותר.

 

 

הסעות הסעות אוטובוסים

רכבי הסעות

 


בטיחות בנסיעה באוטובוסים לטיולים שנתיים היא גם פונקציה של ניסיונו של נהג האוטובוס. עליכם לוודא שחברת ההסעות מעסיקה נהגי אוטובוסים זהירים, מנוסים ומיומנים, המכירים היטב את כבישי הארץ. כשמסיעים תלמידים לטיול שנתי, חשובה מאוד גם היכולת להתרכז בנהיגה למרות הרעשים באוטובוס, שהם מנת חלקה של כל נסיעה לטיול שנתי עם תלמידים נרגשים. לכן, על נהגי האוטובוסים לדעת כיצד להתעלם מרעשי הרקע הבלתי נמנעים, ולהתרכז בנסיעה בטוחה וזהירה.

 

 

 

נהיגה בטוחה חשובה מאוד, אך גם חוויות הנסיעה- כפי שמדגים סרטון הסימולציה הבא:

 

 

 


אוטובוסים לטיולים שנתיים – נוחות הנסיעה

 


בין אם מדובר בטיול קצר בן יום אחד, ובין אם מדובר בטיול של כמה ימים, נוחות הנסיעה באוטובוסים היא מרכיב מרכזי בהנאה של כל תלמיד בטיול, ואפילו של המורים והמלווים. כשנוסעים לטיול שנתי אף אחד לא מעוניין לסבול באוטובוס לא ממוזג, שהמושבים בו מתפרקים ושאין בו מספיק מקום לכל הציוד והפקלאות.


לכן, בבחירת חברת הסעות לצורך טיול שנתי, חשוב מאוד לבחון היטב את טיב האוטובוסים שלה. חשוב לוודא שהאוטובוסים ממוזגים ומאובזרים בציוד הדרוש, אשר יכול רק לשדרג את חוויית הטיול ולהעצים את הנאת התלמידים מעצם הנסיעה: מיקרופון למדריך בקדמת האוטובוס, רמקולים תקינים שיאפשרו לשמוע את המדריך או את המוסיקה בכל חלקי האוטובוס, נגן CD לשמיעת מוסיקה, מסכי טלוויזיה ומכשיר DVD לנסיעות ארוכות במיוחד, מושבים נוחים ומרווחים ותא מטען רחב ידיים שיספיק לכל הציוד של כל הנוסעים.

 

אם גם אתם מחפשים אוטובוסים עבור הטיול השנתי בבית הספר שלכם, חברת ההסעות חנניה פרץ תשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם חוויית נסיעה בטוחה ונעימה, שאותה גם אתם וגם התלמידים לא ישכחו לעולם.
 

 

 

____________________________________________________________________________

 

             להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

____________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר