הסעות אוטובוסים

 
 
 
 
 

 

____________________________________________________________________________________________________

 

                             להזמנת הסעות אוטובוסים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

____________________________________________________________________________________________________

 

                    אצלנו תמצאו אוטובוסים מפוארים וחוויות נסיעה - כמו כן, ניתן לצפות בסרטון הבא בכמה מהביצועים של האוטובוסים:

 

                     סרטון אוטובוסים

 

הסעות אוטובוסים

חברת ההסעות חנניה פרץ היא מהמובילות באספקת שירותי הסעות אוטובוסים לטיולים, עסקים, משרד החינוך ועוד. החברה מספקת שרותי הסעות אוטובוסים ברישיון משרד החינוך והתרבות, ומחזיקה בצי אוטובוסים מפואר ונוח העומד בסטנדרטים גבוהים- הן מבחינת בטיחות והן מבחינת נוחיות.

 


הסעות אוטובוסים לטיולים

אצלנו אתה יכול להיות בטוח שילדיך נוסעים באופן בטיחותי. אצל חנניה הסעות אוטובוסים עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, כאשר האוטובוסים נבדקים על ידי קצין בטיחות, כך שהליקויים מתוקנים ומוחלפים על פי הצורך. החברה מספקת הסעות אוטובוסים לבתי ספר וכן הסעות אוטובוסים לטיולים. בכל אוטובוס ישנם חגורות בטיחות וציוד לשעת חירום.


הסעות אוטובוסים למגזר העסקי והציבורי

חברת ההסעות חנניה פרץ מציעה שירותי הסעות אוטובוסים גם למגזר העסקי והציבורי. אצלנו תקבלו תנאים של מחלקה ראשונה – אוטובוסים מפוארים ומפנקים, מזגן וציוד חדש, מושבים נוחים ונקיים, יחס ושירות אדיב. אצלנו גם תוכלו להרגיש בטוחים, בחברתנו נהגים מנוסים, אוטובוסים חדישים וציוד חילוץ מתקדם. כמו כן, אנו לא משחררים אף אוטובוס לפני שעבר בדיקה של קצין בטיחות ונמצא כשיר למתן שרותי הסעה כחוק.

 

הסעות בצפון ובכל חלקי הארץ

חברת ההסעות חנניה פרץ מספקת שירותי הסעות אוטובוסים בכל חלקי הארץ בכלל ובצפון בפרט. אצלנו הלקוח מקבל את התמורה המלאה לכספו ויכול לבחור את כלי הרכב על פי צרכיו ויכולותיו. החברה מספקת בין היתר שירותי הסעות נכים וילדים, וכן שירותי הסעות של מוניות ומיניבוסים על פי דרישה.