אז למה הסעות ?

 
 

 כיצד הסעות מאורגנות משפרות את איכות חיינו

הסטטיסטיקות מלמדות כי משנה לשנה נוספים לכבישי ישראל אלפי כלי רכב נוספים. כלי רכב אלו מגדילים את עומסי התנועה בכבישים, כמו גם את זיהום האוויר, יוצרים בעיות חניה בערים הגדולות, גורמים לגידול בהוצאות המשפחתיות על דלק, ויש הסוברים שגם תורמים לעלייה בתאונות הדרכים. ישנן דרכים רבות להתגבר על כל אחת מבעיות אלו, אולם הסעות אוטובוסים ומיניבוסים הן בין הפתרונות היעילים ביותר.


הסעות משמשות אנשים רבים: עובדים בדרכם למקום העבודה, תלמידים בדרכם למוסדות חינוך, תיירים ומטיילים ואנשים הנוסעים לאירועים מיוחדים. ככל שיותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיהן של חברות הסעות פרטיות, כך ניתן לצמצם או לפתור את הבעיות שתוארו לעיל.

 

נוחות בנסיעה זה דבר חשוב בבחירת אוטובוס, כפי מדגים הסרטון הבא:

 

 

 

 

 

ירידה בעומסי התנועה והזיהום

 

כאשר אנשים מעדיפים את השימוש בהסעות על פני השימוש ברכבם הפרטי יש פחות כלי רכב על הכביש ופחות עומסי תנועה. ככל שיותר עובדים יגיעו לעבודתם באמצעות אוטובוסים או מיניבוסים מטעם חברת הסעות, כך יהיו פחות רכבים בצירים המרכזיים בשעות העמוסות בבוקר ואחר הצהריים. המשמעות המיידית היא פחות פקקים, הגעה מהירה יותר לעבודה וחזרה מהירה הביתה. גם תלמידים אשר יגיעו מדי בוקר לבית ספרם באמצעות הסעות (ולא באמצעות רכבי הוריהם) יחסכו עומסי תנועה בתוך הערים.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

                                 להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 


העדפת השימוש בהסעות על פני רכב פרטי מצמצמת באופן ישיר גם את הזיהום הסביבתי. כאשר אוטובוס הסעות אחד מחליף כ- 50 כלי רכב פרטיים, כולנו יוצאים נשכרים. פחות כלי רכב על הכביש הם פחות גזים רעילים שנפלטים, פחות זיהום אוויר ופחות נזק סביבתי לכולנו.

 

 

הסעות באוטובוסים -  יותר טוב גם לעובדים


העדפת השימוש בהסעות, במיוחד עבור עובדים, תפטור לרבים גם את בעיית מציאת החניה במקום העבודה. במקום לחפש שעות מקום חניה פנוי בקרבת העבודה, במקום לשלם כסף רב על דוחות חניה או על חניונים בתשלום, אפשר פשוט להגיע לעבודה עם הסעות מאורגנות. יתרון זה חשוב במיוחד עבור כל מי שעובד בערים הגדולות, ובפרט בתל אביב.
 

 

 

       רכבי הסעות  הסעות

         רכבי הסעות 

 

 

נוסעים באוטובוסים?! - חסכתם דלק!

 

כל מי שבוחר להשתמש בשירותי הסעות ולא ברכבו הפרטי, בסופו של דבר גם חוסך בהוצאות הדלק. ילדים שנוסעים לבית הספר בהסעות חוסכים להוריהם דלק. עובדים חוסכים הוצאות דלק בנסיעה היומיומית לעבודה. מטיילים שמעדיפים לטייל ברכבי הסעות ולא ברכבם הפרטי חוסכים דלק רב. וגם אנשים שצריכים להגיע לאירועים מיוחדים ומרוחקים (כמו חתונות, בר / בת מצווה ועוד) חוסכים את הוצאות הדלק. כאשר התשלום על ההסעות מתחלק בים 20 – 50 אנשים, ההוצאה היא זולה באופן משמעותי מההוצאות על הדלק.

 

אוטובוסים מנצחים גם בבטיחות


ולבסוף, השימוש בהסעות יכול לצמצם גם את מספר תאונות הדרכים. כשמדובר בחברה הסעות מקצועית, מורשית ואמינה, הנסיעה בה יכולה להיות בטוחה הרבה יותר מכל אופציה אחרת. כאשר כל רכבי ההסעות נמצאים תחת פיקוח של קצין תחבורה, כאשר כל נהגי ההסעות הם נהגים זהירים, אחראיים וללא עבר של עבירות תנועה חמורות, סביר להניח שהם הדרך הבטוחה ביותר להגיע ליעדכם. במקום שילדיכם יסתכנו בהליכה יומיומית לבית הספר ויאלצו לחצות כבישים סואנים – הם יכולים להגיע בבטחה באמצעות הסעות. במקום שתיאלצו לנהוג עייפים לאחר יום עבודה מפרך ולסכן את עצמכם – הסעות ממקום העבודה יוכלו להביא אתכם בבטחה הביתה. במקום שתנהגו שיכורים ועייפים לאחר בילוי בחתונה מרוחקת – הסעות מאורגנות יאפשרו לכם להגיע בשלום הביתה גם בשעת לילה מאוחרת.

 


לסיכום, לשימוש בשירותיה של חברת הסעות יש יתרונות רבים ומגוונים. אולם כדי להבטיח נסיעה נעימה ובטוחה, עליכם להקפיד לבחור בשירותיה של חברת הסעות מקצועית, בעלת רישיון ותחת פיקוח של משרד התחבורה. אם גם אתם מעוניינים בשירותי הסעות מקצועיים, לכל מטרה או צורך, חברת ההסעות חנניה פרץ תשמח להעמיד לרשותכם את אחד מרכבי ההסעות החדישים שלה, ולהעניק לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר