נוסעים לאירוע? הזמינו הסעות- גם נוח וגם בטוח

 
 

 

 

הסעות לאירועים - הפתרון הנכון


בעבר, לא עמדו בפנינו אופציות תחבורה רבות עימן יכולנו להגיע לאירוע אליו הוזמנו. מכיוון שלא כל קווי התחבורה הציבורית פעילים בשעות הלילה המאוחרות, ומכיוון שלא לכל אולמות וגני האירועים יש בכלל גישה נוחה לתחבורה ציבורית, נאלצנו להגיע לאירוע עם רכבנו הפרטי. ומי מאיתנו שלא החזיק רכב בבעלותו נאלץ למצוא סידור עם מוזמנים אחרים או להגיע במונית ספיישל. למרבה המזל, כיום ישנה אופציה נוספת להגעה לאירועים מרוחקים: הסעות לאירועים.

 


הסעות לאירועים – הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע לאירועים מרוחקים


אורחים שהוזמנו לאירוע המתקיים במקום מרוחק ממקום מגוריהם חושבים פעמיים אם להגיע לאירוע. אם אין להם רכב, הם נאלצים לנסוע בתחבורה ציבורית ולמצוא פתרון ללינת לילה באזור. לחלופין הם יכולים להוציא מאות שקלים על נסיעה במונית ספיישל, או להתרוצץ בין יתר המוזמנים ולחפש מקום פנוי באחד הרכבים. גם מי שמגיע עם רכבו הפרטי חושב פעמיים האם כדאי לו להוציא כל כך הרבה כסף על דלק. במרבית הפעמים מי שגר רחוק מעדיף פשוט לא להגיע לאירוע.

 

   מיניבוס הסעות הסעות - מונית

    רכבי הסעות - חנניה פרץ הסעות בע"מ


לעומת זאת, אם בעלי האירוע יארגנו עבור האורחים המרוחקים הסעות מאורגנות, באמצעות אוטובוסים או מיניבוסים, המרחק הגיאוגרפי כלל לא יפריע לאף מוזמן. כשאוטובוס ההסעה אוסף כל אורח מביתו, מביאו עד לפתח האולם וממתין עד תום האירוע, גם אלו המתגוררים במרחק של עשרות קילומטרים לא יחשבו פעמיים ויכבדו אתכם בנוכחותם באירוע שלכם.


עם הסעות לאירועים אורחיכם ייהנו מאוטובוסים / מיניבוסים ממוזגים ומרווחים, ולא יאלצו להצטופף ברכב פרטי קטן, עם עוד ארבעה נוסעים, ולקמט את מחלפותיהם. כמו כן, נהג ההסעות יברר ויתכנן מבעוד מועד את מסלול הנסיעה המהיר ביותר לאולם האירועים, כך שהסיכויים שאורחיכם לא ימצאו את המקום או יאחרו לאירוע קטנים במיוחד.

 

 נסיעה עם שותפים ברכבם הפרטי יכולה להיות חוויה לא נעימה במיוחד, כפי שניתן לראות בסרטון משעשע זה:

 

 

 

 

 

הסעות לאירועים – הדרך הבטוחה ביותר להגיע לאירועים


אחת הדאגות של כל מי שארגן אירוע היא שהאירוע לא יהיה מספיק שמח, שכל האורחים יעזבו את המקום בשעות מוקדמות והאירוע יסתיים מוקדם מהמצופה. ואכן, אורחים רבים שלפניהם עוד נסיעה ארוכה הביתה, יעזבו את האירוע מוקדם יותר כיוון שלא ירצו לנהוג עייפים.

 

אורחים שמגיעים עם רכבם הפרטי גם ימנעו משתיית אלכוהול באירוע, כדי שיוכלו לנהוג בבטחה בחזרה הביתה, וגם במקרה זה האירוע יהיה פחות שמח ורחבת הריקודים תתרוקן במהרה.
אם תארגנו לאורחיכם הסעות אוטובוסים עבור האירוע, תאפשרו להם לחגוג עמכם עד אור הבוקר ללא כל חשש לשלומם. כאשר האורחים יודעים שנהג הסעות מיומן, זהיר ואחראי יביא אותם בבטחה לביתם בכל שעה שהיא, הם יכולים לשתות אלכוהול כאהבת נפשם ולהישאר באולם האירועים עד תום האירוע. עם הסעות לאירועים האורחים שלכם יכולים לנמנם בדרכם הביתה ולא לחשוש מהירדמות על ההגה או מנהיגה במצב שכרות. כך שלמעשה, הסעות לאירועים הן הדרך הבטוחה ביותר להגיע לכל אירוע.

 

חברת חנניה הסעות שמחה להעמיד לרשותכם את צי רכבי ההסעות שלה כדי שכל המוזמנים שלכם יגיעו לאירוע ויחגגו עמכם עד אור הבוקר. האוטובוסים והמיניבוסים החדישים, המרווחים והממוזגים שלנו מבטיחים לכל לקוח נסיעה נעימה ובטוחה. ונהגי ההסעות המיומנים שלנו מבטיחים לכם שכל אורח יגיע למקום האירוע ויחזור לביתו בשלום.

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר