הסעות ואיכות הסביבה

 
 

 

 

בשנים האחרונות גוברת המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה. יותר ויותר אנשים מקפידים למחזר ולרכוש מוצרים מתכלים, נמנעים מצריכת תכשירים ומוצרים שיוצרו בתהליכים מזהמים ועוברים לשימוש בשיטות ייצור אנרגיה ידידותיות לסביבה. שמירה על אורח חיים ירוק מתחילה בצעדים קטנים, כך שכל אחד ואחת מכם יכול להצטרף למהפכה הירוקה. הצעד הראשון שלכם יכול להיות שימוש בהסעות.

 


הסעות – התחליף הטוב ביותר לנסיעה ברכב הפרטי

 

  • כשמספר כלי הרכב במדינה רק גדל משנה לשנה כולנו סובלים. פרט לכן שהדרכים הראשיות פקוקות בשעות העומס בבוקר ואחר הצהריים, זיהום האוויר גדל בגלל אדי הדלק הרעילים שנפלטים מהמכוניות הרבות שעל הכביש. במציאות שכזו, אין זה פלא שמעודדים אותנו להשתמש בתחבורה הציבורית, גם כדי לצמצם את הפקקים וגם כדי למזער את הפגיעה באיכות הסביבה.

 

  • אלא שהתחבורה הציבורית בארץ לא ידועה ביעילותה הרבה. האיחורים הרבים, המסלולים הארוכים, היעדר קווים המחברים בין הפריפריה למרכז והשירות הקלוקל גורמים לכך שאנשים רבים פשוט נמנעים מנסיעה בתחבורה הציבורית. לכן, האלטרנטיבה הטובה ביותר היא השימוש בשירותי חברת הסעות.

 

  • בין אם מדובר באוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים או וואנים, אין ספק ששירותי חברת הסעות מצמצמים את מספר כלי הרכב שנמצאים על הכביש. ככל שיותר ויותר אנשים ישתמשו בשירותי הסעות אוטובוסים, מיניבוסים וכו' לצורך הגעה לעבודה, למוסדות חינוך, לאירועים ולטיולים, כך הזיהום הסביבתי יפחת, ועימו גם הפגיעה באיכות האוויר שאנו נושמים ובשכבת האוזון.

 

 

_____________________________________________________________________________

 

                     להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________ 

 

 

 


הסעות אוטובוסים – למענך ולמען סביבתך


העדפת השימוש בשירותי חברות הסעות מאפשרת לנו לצמצם את הפגיעה באיכות הסביבה מבלי שנאלץ לסבול מכל הצרות המאפיינות את התחבורה הציבורית בארץ. זאת ועוד, השימוש בשירותי הסעות הוא גם האלטרנטיבה הנוחה ביותר למי שנדרש להתנייד ברחבי הארץ.

 

 

           אוטובוסים הסעות אוטובוסים

           האוטובוסים שלנו

 


אין נסיעה נוחה יותר מנסיעה באוטובוסים או במיניבוסים פרטיים, שלא עוצרים באינספור תחנות ושלא דורשים מאיתנו להתעסק עם עודף וכרטיסים. אין נסיעה נעימה יותר מאשר באוטובוסים / מיניבוסים מרווחים, ממוזגים ומאובזרים, שמביאים אותנו עד לפתח מקום העבודה / הלימודים / אולם האירועים. במקום שאנחנו נאלץ לנהוג בגשם, בחמסין, בדרכים הארוכות, בשעות לא שגרתיות ובמצבי עייפות, נהג הסעות מנוסה ומיומן יביא אותנו בבטחה לכל יעד.


אך פרט לנוחות המיידית ששירותי הסעות פרטיים מציעים לנו, אל לנו לשכוח שבסיכומו של דבר לשירותי ההסעות יש יתרון חשוב לטווח הארוך. ככל שיותר אנשים יגיעו ממקום למקום באוטובוסים, במיניבוסים ובכלי תחבורה משותפים, כך יהיו פחות כל רכב על הכביש וצריכת הדלק תקטן. שתי עובדות אלו יחדיו יביאו לצמצום הזיהום הסביבתי הנגרם הן בתהליך הפקת הדלק והן בפליטת אדי דלק מצינורות הפליטה של הרכבים. כפועל יוצא, האוויר שננשום יהיה נקי יותר, וכדור הארץ שנוריש לילדינו ולנכדינו יהיה גם הוא פחות מזוהם.

 

 

             מיניבוס  מוניות

              רכבי הסעות נוספים 

 

 

אם גם אתם מעוניינים להצטרף למהפכה הירוקה ולצמצם את הזיהום הסביבתי על ידי שימוש בשירותי הסעות, חברת הסעות חנניה פרץ בע"מ תשמח לעמוד לשירותכם. אנו מספקים מגוון שירותי הסעות באוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ועוד, לכל מטרה או צורך, שיאפשרו גם לכם לתרום את חלקכם לשמירה על איכות הסביבה.
 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר