הסעות- גם לחופשה משפחתית

 
 

 

 

יוצאים לטייל? מה דעתכם על אוטובוס שיסיע את כולם?!


זה לא סוד שעם ישראל אוהב לטייל. בכל ימי חול המועד, וגם בשבתות ובמועדים אחרים, רבבות של מטיילים ישראליים פוקדים את אתרי התיירות ברחבי הארץ, את שמורות הטבע, הגנים הלאומיים, אתרי הנופש והאטרקציות התיירותיות הפזורות בכל מקום. אין ספק שטיול משפחתי או טיול עם חברים ברכב הפרטי הוא חוויה בפני עצמה. אך הרשו לנו להציע לכם אפשרות נוספת, מהנה לא פחות, לטיולים בארץ – טיול באוטובוס עם חברת הסעות.

 


לטייל עם חברת הסעות – בטיחות במקום הראשון


כמו בכל נסיעה, גם כשנוסעים לטיול הפרמטר החשוב ביותר הוא הבטיחות. אלא שבנהיגה ברכב פרטי במסגרת טיולים משפחתיים או עם חברים, טמונות לא מעט סכנות. ראשית, אנו נוהגים בדרך כלל בסביבה לא מוכרת, בכבישים ובדרכים שאנו לא נוהגים בהם יום יום. נהיגה בכבישים לא מוכרים עלולה להיות מסוכנת, שכן אנו לא מכירים את תנאי הדרך הייחודיים (פניות חדות, כבישים פתלתלים, ירידות תלולות ומסוכנות וכדומה). שנית, בזמן נהיגה בטיולים דעתנו כל הזמן מוסחת, בין אם בשל ניסיון להתמצא במפות ובין אם בשל שיחות עם שאר יושבי הרכב. ושלישית, בטיולים אנו נוהגים לא אחת בתנאים לא שגרתיים: בשעות מוקדמות או מאוחרות, במזג אוויר חם, כשאנו עייפים לאחר טיול מפרך וכדומה. כל אלו הם גורמי סיכון שעלולים לגרום לנו להיות מעורבים בתאונת דרכים.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

                                 להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 


לעומת זאת, שימוש בשירותיה של חברת הסעות כדי לטייל בארץ מנטרל כמעט את כל הסיכונים הללו. כאשר אנו נעזרים בשירותי הסעות כדי לטייל בארץ אנו יכולים ליהנות מנסיעה בטוחה. נהגי חברת ההסעות הם נהגים מנוסים, המכירים את כבישי הארץ טוב יותר מאיתנו. נהגי ההסעות יוכלו לנהוג טוב יותר ובאופן בטיחותי יותר בכבישים שאנו לא מכירים. זאת ועוד, כשנהג ההסעות אחראי על הבאתנו למחוז חפצנו, אנו פנויים לשוחח עם חברינו לטיול, להתרשם מנופי הדרך, להתבונן במפה או אפילו לנמנם במושב האחורי. כך אנו לא מסכנים את חיינו ואת חיי שאר הנוסעים, ומאפשרים לנהג ההסעות להתרכז אך ורק בנהיגה ולהביא אותנו ליעדנו בשלום.

 

 

                  רכב הסעות   הסעות אוטובוסים

                  רכבי הסעות - חנייה פרץ בע"מ

 

 


חברת הסעות – הבחירה האופטימלית לחוויית טיול מקסימלית

 


כאשר אנו יוצאים לטייל אנו מעוניינים ליהנות ככל האפשר. אולם לא אחת, כל מלאכת ארגון ותכנון הטיול פוגמת בהנאה שלנו. הצורך לחפש מראש את המסלול המועדף, את דרכי הקיצור או את הכבישים עם הנוף המרהיב ביותר – כל אלו גוזלים זמן יקר. גם הצורך לנווט בדרך לא מוכרת או לקבל הכוונה מעוברים ושבים פוגמים בהנאת הטיול.

 

נסיעה יכולה גם להיות לא נעימה במיוחד, כפי שמדגים הסרטון המשעשע הבא:


 

 
לעומת זאת, כאשר נעזרים בשירותיה של חברת הסעות חוויית הטיול מתחילה כבר מהנסיעה. נהגיה המיומנים של חברת ההסעות, המכירים את מרבית כבישי הארץ, יחסכו מאיתנו את ההכנות המוקדמות לקראת הטיול. רכבי ההסעות המפוארים והמפנקים יאפשרו לנו לנסוע בנוחות מקסימלית וליהנות אפילו מנסיעות ארוכות במיוחד: במקום להתפצל למספר רכבים משפחתיים ולספוג את הוצאות הדלק המרובות, כל בני המשפחה או החברים יוכלו לנסוע יחדיו באותו רכב הסעות (מיניבוס, מידיבוס וכו'). במקום להידחק ברכב משפחתי קטן, עם כל הציוד והתיקים, ניתן להתרווח ברכב הסעות חדיש וממוזג, שבו יש מספיק מקום לכולם. ברכבי הסעות ניתן ליהנות מנסיעה ברכב ממוזג, ממושבים נוחים ומפנקים, ממסכי טלוויזיה, DVD ונגני CD.

 


לסיכום, אין ספק שהשימוש בשירותיה של חברת הסעות יכול לשדרג כל טיול ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת.
 

 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר