הסעות לקהל יעד יעודי

 
 

 

 

 

כולנו מכירים את השירותים הסטנדרטיים שנותנות חברות ההסעות כגון: הסעות עובדים למקום עבודה, הסעות תלמידים למוסדות חינוך, הסעות לטיולים וכדומה. אולם ישנם סוגים נוספים של שירותי הסעות המותאמים לאוכלוסיית הנוסעים ולצרכיהם המיוחדים. המאמר הבא יפרט כמה סוגים של שירותי הסעות מיוחדים.

 


הסעות למגזר החרדי


המגזר החרדי הוא אחת מקבוצות הצרכנים הגדולות במדינה, גם כשמדובר בשירותי הסעות. אחוז ניכר מהאוכלוסייה החרדית אינו מחזיק ברשותו רכב פרטי ונאלץ להסתמך בעיקר על אמצעי תחבורה ציבוריים. אולם כשמדובר באירועים מיוחדים, כמו: עלייה לקברי צדיקים, טיולים מאורגנים, שמחות משפחתיות או להבדיל אלף אלפי הבדלות – הלוויות, האופציה היחידה העומדת לרשותם היא שירותי הסעות פרטיים.


שירותי הסעות למגזר החרדי הם שירותי הסעות אשר מתחשבים באילוצים ובצרכים הייחודיים של ציבור הנוסעים. מדובר בשני אילוצים עיקריים: על חברת ההסעות להיות שומרת שבת (דהיינו, שרכבי ההסעות לא ייסעו בשבת), ושבמהלך כל נסיעה תהיה הפרדה בין נשים לגברים (כשאי אפשר להקצות שני רכבי הסעות נפרדים, נשים ישבו בחלקו האחורי של הרכב). כל חברת הסעות אשר תשכיל להפנים ולהתחשב בצרכים הייחודיים של הציבור החרדי, תוכל ליהנות מקהל נוסעים גדול ונאמן.

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

                                 להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 


הסעות VIP


סוג נוסף של שירותי הסעות מיוחדים הוא שירותי הסעות VIP. שירות זה מיועד לאח"מים המעוניינים לנסוע בפרטיות ובנוחות המרבית. הסעות VIP יכולות לשרת נוסע בודד או קבוצת נוסעים קטנה, והן מיועדות בעיקר לדיפלומטים, פוליטיקאים, שחקנים, זמרים או סלבריטאים למיניהם.


אחד השימושים הנפוצים בהסעות VIP הוא עבור אח"מים המגיעים מחו"ל. הסעות VIP משמשות עבורם כדרך האולטימטיבית לבקר בארץ בנוחות המרבית, תוך שמירה על פרטיותם וביטחונם. רכב ההסעות מגיע לאסוף אותם ישירות משדה התעופה אל המלון בו הם מתאכסנים. במידה ויש להם פגישות עסקיות, סיורים מקצועיים או אפילו בילויים תיירותיים, רכב ההסעות עומד לרשותם בכל שעה ביממה ויכול להביא אותם למחוז חפצם.
בהסעות VIP נהוג לעשות שימוש ברכבים מפוארים במיוחד, הכוללים את כל האביזרים המפנקים: מסכי טלוויזיה, מכשירי DVD, נגני CD, מיני בר, מיזוג אוויר, GPS, מושבים מרווחים ועוד. כל אלו נועדו להבטיח לנוסעים נסיעה נוחה ונעימה ככל האפשר, כיאה לאח"מים.

 

                                        הסעות

                                         רכבי הסעות- חנניה פרץ


הסעות נכים


הסעות נכים נבדלות משירותי ההסעות הרגילים בעיקר בהיבט של נגישות רכבי ההסעות לצרכיהם הייחודיים של אוכלוסיית הנכים. כל רכב המיועד להסעת נכים צריך להיות מאובזר כך שיתאים להסעה בטוחה של נכים. כמו למשל: מעלונים הידראוליים לצורך העלאת נכה בכסא גלגלים, חגורות בטיחות מיוחדות למניעת תזוזתו של הכסא במהלך הנסיעה ועוד.


בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, כל חברת הסעות המחזיקה בצי של 20 רכבים, מחויבת לייעד לפחות רכב הסעות אחד עבור הסעות נכים. אם לחברה יש 40 רכבי הסעות, היא חייבת לייעד לפחות שני רכבים עבור הסעות נכים וכן הלאה.
 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר