הסעות לטיולים

 
 

 

 עם ישראל אוהב לטייל. בכל שבת שמשית ונעימה, חול המועד או חופשת קיץ, משתרכות בכבישי הארץ שיירות של מכוניות פרטיות ובהן עשרות אלפי משפחות היוצאות לטייל ברחבי ישראל.


במקום להיתקע בפקקים, במקום לבזבז שעות ארוכות על תכנון מסלול הנסיעה האידיאלי, במקום להתמודד בכוחות עצמנו עם הנסיעה בכבישים לא מוכרים ובדרכים פתלתלות – הרשו לנו להציע לכם אלטרנטיבה: הסעות טיולים. עם שירותי חברת הסעות לטיולים תוכלו לטייל ברחבי הארץ בנוחות שטרם הכרתם כמותה, עם חברים או עם המשפחה.

 

              הסעות טיולים

               רכבי ההסעות שלנו

         
הסעות טיולים – טוב שההגה בידיים של נהג מנוסה ומיומן


גם אם אתם חובבי נהיגה מושבעים, כשיוצאים לטיול הנהיגה היא בדרך כלל לא חוויה נעימה במיוחד:היא דורשת מאיתנו הכנה מוקדמת ותכנון המסלול, ניווט תוך היעזרות במפה, נהיגה בדרכים לא מוכרות ולעיתים גם מסוכנות, נהיגה ממושכת ואף במצבי עייפות, התמודדות עם הסחות דעת של יתר הנוסעים ברכב ועוד. עם חברת הסעות טיולים תוכלו להשאיר את מלאכת הנהיגה לנהג הסעות מקצועי ומיומן, ופשוט ליהנות מהנסיעה.


עם שירותי הסעות לטיולים, נהג אוטובוסים מנוסה ומיומן יביא אתכם לכל יעד שתחפצו מבלי שתידרשו להתכונן מראש, לחפש מסלולים במפות, לנווט וכו'. נהג חברת ההסעות מכיר את כבישי הארץ כאת כף ידו, ויביא אתכם לכל יעד מבלי לטעות בדרך, מבלי שתבזבזו זמן מיותר ומבלי שתפספסו אטרקציות חשובות או נופים מרהיבים.

 

 ___________________________________________________________________________

 

      להזמנת הסעות אוטובוסים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

___________________________________________________________________________

 

 


הסעות טיולים - הנסיעה לטיול מעולם לא היתה נוחה יותר


עם שירותי הסעות טיולים, הנסיעה לטיול היא נוחה מאין כמוה. במקום להידחק עם כל בני המשפחה והפקלאות ברכב משפחתי קטן, תוכלו לנסוע במיניבוסים או באוטובוסים מפוארים, מרווחים ומאובזרים. בתא המטען של האוטובוסים / המיניבוסים תוכלו לאחסן את כל הציוד שלכם, ולשבת בנינוחות במושבים מפנקים. במקום להתרכז בניווט ובנהיגה, תוכלו פשוט ליהנות מהנסיעה: לספר בדיחות, לשיר, לשחק משחקי חברה, ליהנות מהנוף או אפילו לתפוס תנומה קלה. האוטובוסים והמיניבוסים המאובזרים יקלו עליכם, ובעיקר על הילדים, להעביר את הנסיעה מבלי להשתעמם. באוטובוסים ובמיניבוסים תמצאו נגני CD, נגני DVD, מסכי טלוויזיה ועוד.

 

   הסעות מיניבוסהסעות אוטובוסיםמוניות

רכבי הסעות לשימושים שונים

 

הסעות לטיולים – גם נוח וגם משתלם


הסעות טיולים הן לא רק הדרך הנוחה ביותר לטייל בארץ, אלא גם הדרך המשתלמת ביותר. כשנוסעים לטיול עם הרכב הפרטי יש לקחת בחשבון את הוצאות הדלק הגבוהות, ולעיתים רבות גם את דמי הכניסה לאתרים ואת התשלום עבור החניה.


לעומת זאת, עם שירותי הסעות טיולים – הכול כלול באותו המחיר. והבונוס – אתם לא נאלצים לבזבז זמן מיותר על תדלוק, חיפוש מקום חניה וכדומה. נהגי האוטובוסים והמיניבוסים, המספקים שירותי הסעות, מתדלקים את רכבם לפני הנסיעה כדי לא לבזבז את זמנכם. הם יורידו אתכם בפתח האתר התיירותי, ורק אז יתפנו לחפש מקום חניה, כדי שאתם תוכלו להתחיל מיד בטיול.

 

אם גם אתם מתכננים טיול משפחתי או טיול עם חברים – חברת הסעות חנניה פרץ בע"מ היא הכתובת עבורכם. אנו מספקים שירותי הסעות טיולים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כדי שכל אחד מלקוחותינו ייהנה מחוויית נסיעה בלתי נשכחת.
 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר