הסעות מיניבוסים

 
 

הסעות מיניבוסים בחנניה פרץ הסעות

בחברת חנניה פרץ הסעות אנו מספקים גם שרותי הסעות מיניבוסים לכל חלקי הארץ. אצלנו תקבלו שירותי הסעות  


מיניבוס ברמה גבוהה וברישיון. להזמנת הסעות מיניבוס ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.
 

 

  הסעות מיניבוס מיניבוסים
   מבחר אמצעי הסעה מתוך צי רכבי ההסעות שלנו                                     רכב מיניבוס

 

 

 

אצלנו תמצאו אוטובוסים ורכבי הסעות מפוארים ובטיחותיים, כפי שניתן לראות בסרטון של חברת Mercedes עצמה:

 

 

מיניבוס - לחץ להפעלה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________

 

            להזמנת מיניבוסים, אוטובוסים ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________

הסעות מיניבוסים בחנניה הסעות

מיניבוס הוא כלי תחבורה קטן המסוגל להסיע עד 25 נוסעים. בדומה לאוטובוסים, מיניבוסים משמשים למגוון סוגים של הסעות: הסעת קבוצות תיירים קטנות, מערכי הסעות יומיים של תלמידים למוסדות חינוך, מערכי הסעות יומיים של עובדים למקום עבודה ועוד.


הסעות מיניבוסים הפכו לסוג פופולארי של הסעות, זאת הודות ליתרונות הרבים שיש למיניבוסים על פני האוטובוסים. יתרון משמעותי שיש להסעות מיניבוסים על-פני אוטובוסים טמון בגודלו של המיניבוס. המיניבוס הוא כלי תחבורה קטן וקומפקטי. ככזה קל יותר למיניבוס לתמרן בסמטאות צרות ורחובות צפופים.

בנוסף, מיניבוס לא דורש מקום חנייה גדול כמו אוטובוס. לכן מיניבוס מתאים יותר לסיורים וטיולים בתוך ערים, כמו למשל סיורים בירושלים בעיר העתיקה, סיורים בעיר חיפה ועוד. כדאי לנצל יתרון זה של הסעות מיניבוסים ואפילו לפצל קבוצת מטיילים גדולה למספר קבוצות קטנות שכל אחת תיסע במיניבוס משלה.


להסעות מיניבוסים לטיולים יש יתרון חשוב נוסף. בגלל גודלו של המיניבוס, כל יושביו יכולים להיות מעורים בכל המתרחש במיניבוס במהלך הנסיעה. באוטובוס אחת הבעיות היא שיושבי הספסלים האחוריים לא תמיד מצליחים לשמוע את הסברי המדריך ומרגישים מנותקים מהמתרחש במהלך הנסיעה. בהסעות מיניבוסים כל המטיילים יכולים לדבר זה עם זה, לשמוע סיפורים והסברים מפי המדריך, ואפילו ליהנות מהמוזיקה המתנגנת ברדיו של נהג המיניבוס. לפיכך, הסעות מיניבוסים בטיולים וימי גיבוש וכיף תורמת לאווירה טובה יותר בעת הנסיעה, והגיבוש מתחיל כבר במיניבוס.
 

 

 
 

 

 

 

ראוי לציין כי הסעות מיניבוסים הם פתרון אידיאלי במיוחד כשמדובר בקבוצות קטנות שמלכתחילה לא זקוקות לאוטובוס שלם. שכירת שירותי של אוטובוס טיולים עולה הרבה יותר משכירת שירותיו של מיניבוס. קבוצת מטיילים קטנה אינה זקוקה לאוטובוס כה גדול, ואין סיבה שתשלם כסף בעבור מקומות ישיבה שנותרים ריקים.


יחד עם זאת, חשוב לציין שלהסעות מיניבוסים לטיולים יש גם חיסרון – אך כזה שניתן להתגבר עליו. למיניבוסים אין תא מטען גדול במיוחד, ולכן הוא פחות מתאים לטיולים הדורשים מהנוסעים להביא תיקים גדולים או ציוד ללינת לילה בשטח וכדומה. ניתן להתגבר על חסרון זה באמצעות הכנסת חלק מהמטען לפנים המיניבוס, על חלק מהמושבים. כך יכולים לנסוע במיניבוס כ-20 נוסעים, שאת כל מטענם יכניסו במושבים הפנויים ובתא המטען.


הסעות מיניבוסים יעילות גם כשמדובר בהסעות יומיות של תלמידים למוסדות חינוך או של עובדים למקום העבודה. הבעיה העיקרית של הסעות באוטובוסים היא הזמן הרב שאורך כל מסלול. מכיוון שעל האוטובוס למלא כ-50 מקומות, מסלול האיסוף והפיזור ארוך יותר, או שהעובדים/ תלמידים נדרשים להגיע לנקודות איסוף מרכזיות. הסעות מיניבוסים מאפשרות לחלק את מסלול ההסעה לקטעים קצרים יותר. בכל מיניבוס ייסעו מעט נוסעים, והודות לכך מסלול ההסעה יתקצר. כמו כן הסעות מיניבוסים מאפשרות אפילו לאסוף כל עובד/ תלמיד מביתו, ולא בנקודות איסוף.


בחברת חנניה הסעות תוכלו להזמין הסעות מיניבוסים לכל מטרה ובכל רחבי הארץ. במיניבוסים של חברת חנניה הסעות כל נסיעה היא נעימה ובטוחה, המושבים נקיים ונוחים, הנהגים זהירים ואדיבים ולכם מובטח שתגיעו ליעדכם בשלום ובנעימים.
 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר