הסעות אוטובוסים למקום העבודה

 
 

 

 

נסיעה יומית לעבודה מעולם לא היתה יקרה יותר. העלייה המתמדת במחירי הדלק, לה אנו עדים בחודשים האחרונים, הפכה את הנסיעה לעבודה ללא משתלמת. בין אם אתם נוסעים ברכבכם הפרטי ובין אם אתם מגיעים לעבודה עם תחברה ציבורית, אתם בוודאי מרגישים היטב את עליית מחירי הדלק בכיסכם. גם אם אתם מקבלים רכב ליסינג צמוד ממקום העבודה, תלוש המשכורת שלכם סופג מכה קשה לאור התייקרות דמי שווי השימוש ברכבי ליסינג, שחלה בחודש ינואר האחרון.

מציאות שכזו הופכת את השימוש בהסעות פרטיות כאלטרנטיבה הזולה והשפויה ביותר להגיע למקום העבודה מדי יום.

 

הסעות עובדים – כדאיות כלכלית לעובדים ולמעבידים


הסעות עובדים המאורגנות מטעם מקום העבודה הן פתרון התחבורה המשתלם ביותר. עבור העובדים – הגעה למקום העבודה באוטובוסים או במיניבוס חוסכת את עלות הנסיעה בתחבורה ציבורית. עבור בעלי הרכב, שירותי ההסעות יחסכו את הוצאות הדלק המרובות, את תשלום דמי החניה עבור מגרשים בתשלום (או לחלופין את תשלום הקנסות בגין חנייה במקומות לא מורשים), ואפילו את הוצאות אחזקת הרכב (במידה ויחליטו לוותר לחלוטין על בעלות על רכב).


השימוש בשירותי הסעות משתלם כלכלית גם למעביד. שירותי הסעות יחסכו ממנו את הצורך להחזיק צי רכבי ליסינג עבור העובדים ולשאת בנטל הכלכלי הכבד הכרוך בכך. כמו כן, המעביד לא יאלץ להתעסק עם החזרי הוצאות הנסיעה של עובדיו, קבלות, עדכוני תעריפים תכופים ועוד. זאת ועוד, הסעות עובדים מונעות איחורי עובדים, וכפועל יוצא המעביד לא מפסיד שעות עבודה בגלל עובדים שנתקעו בפקקים או שפספסו את האוטובוס.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

                                 להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 בכדי להמחיש כמה חסכוני יכולה להיות הנסיעה באוטובוסים- נסו לדמיין כמה אנשים יכולים להיכנס לאוטובוס הבא:

 

 

 


הסעות עובדים – נוחות ובטיחות בנסיעה לעבודה


הסעות עובדים הן גם הדרך הנוחה והבטוחה ביותר להגיע לעבודה. הן חוסכות את העמידה הממושכת בפקקים בשעות העומס, או את הצורך להיטלטל בין קווי תחבורה ציבורית שמאחרים כל הזמן. אין נסיעה נוחה יותר מנסיעה באוטובוסים או במיניבוס שאוסף אותך מפתח הבית (או מנקודת איסוף סמוכה) ומביא אותך עד פתח מקום העבודה. באוטובוסים ובמיניבוסים מרווחים וממוזגים לא נרטבים בגשם ולא מזיעים בחמסינים של הקיץ.

 

         הסעות    מיניבוס     מונית

          רכבי הסעות


זאת ועוד, הסעות עובדים הופכות את נסיעת העובדים למקום העבודה ובחזרה הביתה לבטוחה יותר. במקום לנהוג בשעות לא שגרתיות (ע"ע עובדי משמרות), או לאחר יום עבודה מפרך ומעייף ולהסתכן בהירדמות על ההגה, אפשר להתרווח בנוחות ברכב ההסעות. כשעובדים נוסעים לעבודה או בחזרה הביתה במיניבוס או באוטובוסים, הם יכולים לנמנם במושב המרווח שלהם מבלי לחשוש מתאונת דרכים. נהג הסעות מנוסה, זהיר וערני יביא אותם ליעדם בשלום.

 

הסעות עובדים – כדור הארץ יאמר לכם תודה


להסעות עובדים יש גם יתרון במישור הסביבתי והגלובלי. ככל שיותר אנשים ייסעו לעבודה ברכבי הסעות גדולים, כמו מיניבוס או אוטובוסים, כך יהיו פחות כלי רכב על הכביש בשעות העומס. משמעות הדבר היא לא רק צמצום בפקקי התנועה, אלא גם ובעיקר צמצום משמעותי של אדי הדלק הרעילים הנפלטים ממכוניות המונעות על ידי בנזין. כפועל יוצא, הזיהום הסביבתי יפחת באופן משמעותי וכולנו נוכל לנשום לרווחה.

 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים של שירותי הסעות עובדים – צרו קשר עוד היום עם חברת הסעות חנניה פרץ.
 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר