מונית ספיישל

 
 

מוניות ספיישל

מוניות ספיישל הן חלק ממערך התחבורה הציבורית בארץ, ונסיעה בהן מאפשרת הגעה מהירה וישירה מנקודת המוצא למחוז חפצכם.

 

הנוחות שבנסיעה במונית

למרות שתעריף הנסיעה במונית ספיישל גבוה בהשוואה לנסיעה באוטובוס, ברכבת או במונית שירות, לנסיעה במונית ספיישל יש יתרונות רבים. לכן רבים מעדיפים את הנסיעה במונית ספיישל. ראשית, אף כלי תחבורה ציבורית אחר לא יכול להתחרות בנוחות שבנסיעה במונית ספיישל. במונית ספיישל אין צפיפות נוסעים, אין צורך להידחף בכניסה כדי לתפוס מקום ישיבה, אין צורך להתעסק עם כסף קטן וכרטיסים עם הנהג תוך ניסיון לשמור על יציבות ולא ליפול תוך כדי נסיעה, ותמיד יהיה לכם מקום לשבת. למעשה, נסיעה במונית ספיישל היא ממש כמו נסיעה ברכבכם הפרטי, אבל עם המותרות של נהג פרטי המביא אתכם ישירות למחוז חפצכם.

 

היתרונות של הנסיעה במונית

כשההגה נמצא בידיים של נהג אחר, אתם פנויים ליהנות מן הנסיעה, לדבר בפלאפון או עם חברכם לנסיעה, לשתות או לאכול, להתאפר, לקרוא עיתון- וכל זאת מבלי שתסכנו את בטיחותכם. את כל הפעולות הללו, קשה מאוד, ואף רצוי להימנע מלעשות אם אתם נוהגים ברכב. במונית ספיישל גם תגיעו ישירות ליעדכם ללא כל עצירות ובמסלול הקצר ביותר.

 

מוניות

מונית ספיישל ומגוון רכבי ההסעות שלנו

 

כשנוסעים במונית ספיישל לא צריך GPS

נסיעה במונית ספיישל היא אידיאלית במיוחד כשאתם נדרשים להגיע למקום חדש שאינכם מכירים. אתם תמיד יכולים לסמוך על נהג מונית הספיישל שיכיר את האזור והכתובת, או שייעזר ב- GPS או בנהגי מוניות ספיישל אחרים כדי להביא אתכם ליעד המבוקש. הנסיעה במונית ספיישל ליעד חדש ולא מוכר חוסכת מכם את הצורך לבזבז זמן מיותר על חיפוש המקום במפות, חיפוש מוקדם של קווי תחבורה ציבורית לא מוכרים ולוחות זמניהם, על נסיעה סחור סחור עם רכבכם באזור כשאתם מתקשים למצוא את הכתובת, ועצירת עוברים ושבים כדי שייתנו לכם הכוונה.

מוניות ספיישל- כשחוזרים משדה התעופה

 

רבים נוהגים להזמין מוניות ספיישל כשהם בדרכם לשדה התעופה ובחזרה ממנו. כשאתם עמוסים מזוודות, ממהרים לתפוס טיסה, לא מעוניינים להשאיר את רכבכם האישי בחניון שדה התעופה למשך שבוע ויותר, ולא רוצים להטריח קרוב משפחה שיסיע אתכם ברכבו, ושלא לדבר על להשכיר שירות מיוחד של חברת הסעות... נסיעה במונית ספיישל לשדה התעופה היא הפתרון המושלם. מוניות ספיישל עובדות 24 שעות ביממה, כך שגם אם עליכם להגיע לשדה ב-3 לפנות בוקר, תמיד תוכלו להזמין מונית ספיישל שתביא אתכם הישר מפתח ביתכם ועד לכניסה לאולם הנוסעים.

 

מונית- כשצריך לחזור בשעה מאוחרת

הנהג של מונית הספיישל אפילו יעזור לכם עם המזוודות. נסיעה במונית ספיישל אידיאלית גם במצבי חירום, כשאתם ממהרים או מאחרים. קמתם מאוחר וגיליתם שפספסתם את האוטובוס או הרכבת? הזמינו מונית ספיישל ותוכלו אפילו להקדים את הגעתכם. יש לכם מקרה חירום ואתם ממהרים לבית חולים? הזמינו מונית ספיישל שתביא אתכם במהרה ובבטחה עד לפתח חדר המיון.

 

מונית- כי אם שותים לא נוהגים

יצאתם ממסיבה או ממועדון לאחר ששתיתם אלכוהול ואינכם יכולים לנהוג? הזמינו מונית ספיישל שתחזיר אתכם הביתה בשלום. צריכים להגיע למקום שאין אליו תחבורה ציבורית? מוניות ספיישל הן הפתרון.

 

מונית לשעת חירום

רכבכם הפרטי התקלקל? מונית ספיישל תביא אתכם לכל יעד ובכל זמן שתרצו. אז אם אתה מעוניינים בנסיעה נעימה, בטוחה, מהירה וישירה בנוחות ובפרטיות שלכם הזמינו מונית ספיישל מחברת ההסעות "חנניה פרץ".

בכל שעה ביממה הנהגים של "הסעות חנניה פרץ" יגיעו במונית ספיישל ויסיעו אתכם מכל מקום בארץ ולכל יעד שתרצו. נהגי מוניות ספיישל של "הסעות חנניה פרץ" הם נהגים מנוסים ומיומנים שיביאו אתכם בבטחה למחוז חפצכם, וינעימו את נסיעתכם ביחס אישי ואדיב.

 

 __________________________________________________________________________________

 

 

                        להזמנת הסעות ופרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם

 

__________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר